Пошук на сайті

Ласкаво просимо до Fernox!

Як лідер світового ринку, надійна марка та новатор у сфері своєї діяльності, компанія Fernox – це єдиний виробник обладнання для очищення води, який має потужний науково-дослідний центр.

Її інноваційна продукція, створена та упакована екологічно відповідальним чином, сприяє підвищенню енергоефективності та допомагає бізнесу і домовласникам зменшити вуглецевий слід

Міжнародне охоплення
З офісами, розташованими у Великобританії, Франції, Німеччині, Італії, Бельгії, Нідерландах, Іспанії, Угорщині, Китаї та США, компанія Fernox має дійсно глобальний розмах. Компанія має гарну репутацію провідної фігури у рішеннях з очищення води, обладнання та випробування і підтримує постійний зв'язок з провідними спеціалістами у галузі систем опалення, такими як виробники комплектного обладнання, асоціації та державні органи. Компанія Fernox також має ділові стосунки зі спеціалістами з монтажу систем, інженерами-теплотехніками та побутовими споживачами.

На сайті ви знайдете відповіді на деякі технічні питання щодо будь-якої продукції та послуг компанії Fernox, а також докладну інформацію про новаторські рішення компанії.
Останні новини
Powerflow Flushing Machine Mark III
Цей потужний кислотостійкий насос ідеальний для швидкого очищення котла і радіаторної системи без демонтажу радіаторів. Крім того, його можна використовувати в якості насоса для видалення накипу з теплообмінників.
F1 Protector
Fernox Protector F1 забезпечує довгостроковий захист систем центрального опалення житлових приміщень від внутрішньої корозії та утворення накипу. Запобігає корозії будь-яких металів у ціх системах: феррітних металів, міді та її сплавів, алюмінію. Придатний для всіх типів котлів, радіаторів та трубопроводів.